106 results in search
60 photos
507 Madison 5189 Elkins AR 72727
$5,500,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,700
Days on Market: 36

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
10831 & 10836 Bray Elkins AR 72727
$2,999,950
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 9,920
Days on Market: 78

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
TBD Madison 5450 Elkins AR 72727
$1,600,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
15660 & 15656 Ball Elkins AR 72727
$1,200,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,911
Days on Market: 85

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
15660 & 15656 Ball Elkins AR 72727
$1,200,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,611
Days on Market: 86

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
19572 Springston Ford Elkins AR 72727
$850,000
-$50,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 40

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
146 Madison 6376 Elkins AR 72727
$849,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,808
Days on Market: 131

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
1245 Center Elkins AR 72727
$799,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 4,800
Days on Market: 162

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
12540 Silver Birch Elkins AR 72727
$770,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,467
Days on Market: 158

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
WC 136 Downing Fayetteville AR 72727
$725,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 147

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
1518 Lacy Elkins AR 72727
$699,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 7

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
Madison 6085 Elkins AR 72727
$640,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 117

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
658 Hale Elkins AR 72727
$600,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,246
Days on Market: 25

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
21521 Hammon Elkins AR 72727
$599,900
Beds: 7
Baths: 6
Sq Ft: 4,860
Days on Market: 49

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
3225 Madison 6041 Elkins AR 72727
$598,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 4,076
Days on Market: 12

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
4407 Highway 16 Elkins AR 72727
$595,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,305
Days on Market: 68

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
20553 Durham McCord Elkins AR 72727
$580,000
-$20,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 4,100
Days on Market: 123

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
216 Oneal Elkins AR 72727
$575,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,555
Days on Market: 152

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
19572 Springston Ford Elkins AR 72727
$550,000
-$49,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 28

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
19572 Springston Ford Elkins AR 72727
$550,000
-$49,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 4,200
Days on Market: 28

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
212 Oneal Elkins AR 72727
$521,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,243
Days on Market: 152

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1213 Stokenbury Elkins AR 72727
$500,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,115
Days on Market: 48

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
505 Hale Goshen AR 72727
$500,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,815
Days on Market: 5

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
14544 Goshen Tuttle Elkins AR 72727
$498,500
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,833
Days on Market: 22

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
11775 & 11805 Antoinette Elkins AR 72727
$464,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,512
Days on Market: 117

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
11.7AC Center Elkins AR 72727
$449,900
-$50,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 106

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1929 Center Elkins AR 72727
$435,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,746
Days on Market: 18

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment