70 results in search
29 photos
10 Mint Ridge Eureka Springs AR 72632
$4,975,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 4,340
Days on Market: 78

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
70 Dogwood Ridge Eureka Springs AR 72632
$2,950,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,687
Days on Market: 469

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
216 Van Buren Eureka Springs AR 72632
$2,250,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 18,107
Days on Market: 300

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
325 Van Buren Eureka Springs AR 72632
$1,899,999
Beds:
Baths:
Sq Ft: 1,513
Days on Market: 127

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
3169 Van Buren Eureka Springs AR 72632
$1,799,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 25,000
Days on Market: 100

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
130 Van Buren Eureka Springs AR 72632
$1,750,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 15,422
Days on Market: 278

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
148-150 Passion Play Eureka Springs AR 72632
$1,650,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 4,300
Days on Market: 163

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
11792 Highway 187 Eureka Springs AR 72631
$1,500,000
-$150,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 14,000
Days on Market: 191

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2036 & 2038 Van Buren Eureka Springs AR 72632
$1,500,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 15,184
Days on Market: 82

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
82 Armstrong Eureka Springs AR 72632
$1,499,999
Beds:
Baths:
Sq Ft: 5,696
Days on Market: 145

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
50 Wall Eureka Springs AR 72632
$1,375,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,369
Days on Market: 244

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
755 County Road 210 Eureka Springs AR 72632
$1,300,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 6,907
Days on Market: 691

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
37 Main Eureka Springs AR 72632
$1,295,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 14,350
Days on Market: 5

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
37 Main Eureka Springs AR 72632
$1,295,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 14,350
Days on Market: 5

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
14735 Highway 62 Eureka Springs AR 72632
$1,200,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 5,937
Days on Market: 261

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
702 Trimble Berryville AR 72616
$1,200,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 12,914
Days on Market: 240

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
5 & 15 Ojo Eureka Springs AR 72632
$1,099,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 6,438
Days on Market: 100

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
849 Passion Play Eureka Springs AR 72632
$950,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 838
Days on Market: 314

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment