81 results in search
20 photos
5319 Chastain Mulberry AR 72947
$2,170,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 205

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
4400 Rainbow Rogers AR 72758
$1,975,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,216
Days on Market: 119

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
405 5th Bentonville AR 72712
$1,695,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,675
Days on Market: 222

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
7670 Angell Rogers AR 72756
$899,000
Beds: 1
Baths: 0
Sq Ft: 520
Days on Market: 659

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
11 County Road 1089 Eureka Springs AR 72632
$799,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,088
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
711 15th Fayetteville AR 72701
$700,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 338

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
715 15th Fayetteville AR 72701
$700,000
Beds: 1
Baths: 0
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 337

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
12705 Rhoden Lowell AR 72745
$695,000
-$20,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,470
Days on Market: 282

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
553 Madison 6615 Huntsville AR 72740
$695,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 61

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
14210 Lake Point Lowell AR 72745
$649,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 440
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
63 Main Eureka Springs AR 72632
$595,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 2,856
Days on Market: 995

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
9961 Coose Bay Rogers AR 72756
$585,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 905
Days on Market: 12

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
106 NC 6827 Jasper AR 72641
$550,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 600
Days on Market: 27

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
103 County Road 1522 Eureka Springs AR 72632
$525,000
-$25,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 369

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
920 NC 3855 Hasty AR 72640
$500,000
Beds: 1
Baths: 3
Sq Ft: 1,520
Days on Market: 36

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
2786 NC 3510 Western Grove AR 72685
$499,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 42

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
11138 Georgia Flat Gravette AR 72736
$475,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 175

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
273 Main Eureka Springs AR 72632
$429,000
Beds: 1
Baths: 3
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 355

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1701 3rd Bentonville AR 72712
$415,000
-$35,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 786
Days on Market: 61

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
TBD 1468 Madison 3260 Kingston AR 72742
$415,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 560
Days on Market: 12

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
13313 Pritchard Gravette AR 72736
$387,500
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 2,025
Days on Market: 152

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
426 Van Buren Eureka Springs AR 72632
$375,000
Beds: 1
Baths: 3
Sq Ft: 2,210
Days on Market: 26

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2786 NC 3510 Western Grove AR 72685
$369,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 100

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
104 Duncan Fayetteville AR 72701
$340,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 768
Days on Market: 264

Updated 5 Minutes Ago