40 results in search
40 photos
488 Madison 6606 Huntsville AR 72740
$1,003,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,200
Days on Market: 46

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
230 Madison 2625 Huntsville AR 72740
$795,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,220
Days on Market: 75

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
553 Madison 6615 Huntsville AR 72740
$695,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 67

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
5469 Madison 6444 Huntsville AR 72740
$599,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,521
Days on Market: 231

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
39649 Highway 23 Huntsville AR 72740
$550,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,043
Days on Market: 34

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
3713 Madison 8715 Huntsville AR 72740
$539,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,294
Days on Market: 85

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
17471 Highway 412 Huntsville AR 72740
$450,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,056
Days on Market: 138

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
832 Madison 8965 Huntsville AR 72740
$450,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,118
Days on Market: 19

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
322 Madison 1458 Huntsville AR 72740
$425,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,549
Days on Market: 8

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
469 Madison County Road 1536 Huntsville AR 72740
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,968
Days on Market: 32

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
402 Phillips Huntsville AR 72740
$389,000
-$10,900
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,433
Days on Market: 80

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
545 Madison 1536 Huntsville AR 72740
$389,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,958
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1287 Madison 7250 Huntsville AR 72740
$385,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,787
Days on Market: 4

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
601 Parrott Huntsville AR 72740
$373,000
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 269

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
304 Warren Huntsville AR 72740
$365,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,796
Days on Market: 18

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
929 Madison 5330 Huntsville AR 72740
$363,000
-$2,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,022
Days on Market: 300

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
903 Acorn Huntsville AR 72740
$355,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 32

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
2736 Madison 5555 Huntsville AR 72740
$327,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,368
Days on Market: 40

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
3455 Madison County Road 8270 Huntsville AR 72740
$319,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 4

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
140 Mae Huntsville AR 72740
$315,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 124

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
226 LaVona Huntsville AR 72740
$307,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,765
Days on Market: 26

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
244 Tonya Huntsville AR 72740
$296,184
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,722
Days on Market: 18

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
130 Worley Huntsville AR 72740
$296,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,649
Days on Market: 124

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
4941 Business Highway 412 Huntsville AR 72740
$295,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 148

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
31913 Hwy 23 North Huntsville AR 72740
$295,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,568
Days on Market: 20

Updated 1 Minutes Ago